tel (048) 788-34-06, 20it (094) 886-34-06, 20mts +38 050 468 61 41, 20ks +38 068 510 34 41

OZOMEDPOL

ozomedКомпанія «OZOMEDPOL» (Польща)   заснована у 2013 році з метою розробки, виготовлення і впровадження на ринок інноваційних препаратів на основі натуральної сировини.

 

Ми пам’ятаємо слова Гіппократа: «Наші ліки в нашій їжі».

Ця ідея отримала нову якість завдяки лауреату Нобелівської премії Л.Полінгу, який сформулював основний принцип ортомолекулярної медицини: «Необхідні молекули в правильній концентрації в потрібному місці у відповідний час забезпечують ідеальне здоров’я».

Основою життєдіяльності людини є обмін речовин, який базується на фундаментальному принципі окисно-відновних реакцій за допомогою кисню, без якого життя неможливе.

Всі розроблені компанією препарати містять кисень в певних концентраціях.

Будь-які патологічні процеси, які перебігають в людському організмі, виникають внаслідок збоїв в біохімічних реакціях, причиною яких є дефіцит  речовин, необхідних для нормального процесу обміну речовин. Недоокислені продукти обміну, утворені при цьому, визначають клінічну картину захворювання.

Наші препарати нейтралізують токсини, відновлюють баланс речовин та якість обмінних процесів  людського організму. Розробки базуються на сучасних знаннях про діяльність людського організму та результатах власних багаторічних досліджень, захищених патентами.

Продукція виготовляється з високоякісної натуральної сировини на сучасному обладнанні з дотриманням вимог GMPстандарту.

Гепаплюс

gepaplus

Беллозон

IMG 5418

Партнеры

farmacia 2

ozomed

 

Вверх
Спортивное питание
sportsmak.com
Спортивное питание
sportsmak.ru